Które miejsce zajmie Dargfil w rundzie jesiennej w III lidze?

statystyki szczegółowe

Aktualności

Nowy news

• autor: muks_dargfil, 2013-09-26 20:49

W środę 18 września graliśmy na boisku Ekologa Pogoń Zduńska Wola. Przegrywaliśmy po 30 minutach 2:0. Jeszcze przed przerwą Motyl Weronika zdobyła kontaktową bramkę. W drugiej połowie z karnego wyrównała Jasnowska Ola. Mimo wielu okazji dla naszych zawodniczek nie udało nam się wywieźć trzech punktów.

W sobotę 21 września graliśmy na obiekcie Pisi Zygry. Gospodynie wystąpiły w okrojonym składzie i już na początku bramkę zdobyła Aleksandra Pielużek. W drugiej połowie dwa gole dołożyła Joanna Sieczkarek i mimo dwóch goli (w tym jeden z karnego) zawodniczek Pisi wygraliśmy ten mecz. Konto naszych dziewczyn obciąża przestrzelony rzut karny w drugiej połowie i dużo niewykorzystanych sytuacji do zdobycia bramki.

Gratuluję wyników i przypominam, że kolejny III-ligowy mecz rozegramy w Ozorkowie z miejscowym Kotanem najprawdopodobniej o 11.00 06 pażdziernika (niedziela).